Zlaté číslo mobilního telefonu si vyberete sami

Kolik si myslíte, že je v naší zemi dospělých či dospívajících lidí, kteří nemají mobilní telefon? Stěží to dokážeme odhadnout, ale s velkou pravděpodobností to nebude velký počet. Přitom každý, kdo mobil vlastní nebo jen využívá, má k dispozici jedinečné volací číslo. Existuje ovšem služba, kde si to číslo můžete vybrat sami.

číslice mobilního telefonu

Co vás víc oslovuje, stejné číslice nebo jejich kombinace

Při rozhodování, jaká zlatá čísla mobilního telefonu upřednostnit, máme několik možností a k těm základním patří sled stejných číslic anebo různé číselné kombinace. Šest jedniček nebo šest trojek je pochopitelně jednou z nejlépe zapamatovatelných cest, jak číslo mobilu koncipovat, a máte prakticky jistotu, že si takové numero zapamatuje kde kdo. Ovšem také to něco stojí a ne vždy máte k dispozici tuto volbu, neboť je omezená počtem variací, konkrétně u šestičíslí stejných číslic je to devět či deset kombinací u každé telefonní předvolby.

klávesnice mobilního telefonu

Chcete-li jít cestou kompromisu anebo vám přímo tato volba vyhovuje, máte možnost využít nesčetného počtu číselných variant, kde se číslice střídají mezi sebou v nějakém sledu. A ten sled může být velmi různorodý a mnohdy i docela zajímavý.

Může vás třeba oslovit šestičíselná řada 14 14 14 nebo 234 987 nebo 88 55 88, když si uvědomíte, kolik možností tu máte k dispozici, můžete se pak orientovat na vazbu čísel, která vás nějak osobně oslovují, např. máte mezi nimi své oblíbené číslo 19 a tři devatenáctky za sebou vás jistě zaujmou. Anebo vám vyhovuje den narození vaší partnerky, tedy třeba 27 27 27. Mohou to být i čísla loterijní, domovní, registrační u auta a u milovníků sexu třeba i velikosti spodního prádla. Každé zlaté číslo mobilního telefonu tak může být skrytým symbolem nějakého vašeho počínání a může vás tak s něčím, co vás zajímá, i symbolicky propojit.