Milujme se a množme se…

Mnohdy to tak bývá, že ten, kdo je zadaný, by rád byl na chvíli sám a naopak, kdo žije sám jako poutník, touží po spřízněné duši. Většinou chceme to, co nemáme, ale to je spíše řečeno v tomto případě s nadsázkou. Však život v páru je mnohem zajímavější a pozitivnější.

ruce dvojice

Každý vztah si musí nastavit své priority a svá pravidla, neboť to zajisté známe všichni, jak si to uděláme, takové to máme. Především je to vždy o důvěře, toleranci, vzájemném pochopení, úctě, respektu a zejména o kompromisu. A prioritou by měla vždy být vzájemná komunikace. Ta je ve vztahu nejdůležitějším nástrojem. Mluvte, mluvte a mluvte o všem se svým partnerem.

dvojice na procházce

Proč je lepší žít v páru?

  1. Máte stále důvod se ke komu vracet, sdílet své starosti a celkově strávený den s někým večer u televize nebo u skleničky vína či dobrého šálku čaje. Vždy je tu někdo, kdo vás vyslechne a je vaším dobrým partnerem, kamarádem i přítelem.

  1. Ve dvou se to vždy lépe táhne! Máte se s kým dělit i o různé práce v domácnosti, ženy uvítají mužský protějšek v případě výměny žárovky, přidělání poličky. Mužský protějšek oproti tomu může chodit v čistě vypraném, vyžehleném a voňavém prádle apod.

  1. Máte se ke komu přitulit, koho obejmout a máte i pravidelný sex! A o jeho blahodárných účincích netřeba se více rozepisovat.

svatba ve starším věku

  1. Máte oporu v partnerovi. Nejste na nic sami, vždy jste na to dva. Vzájemně se můžete nejen podporovat, ale dodávat odvahu v rámci zdolání jakékoliv nové překážky, jako může být povýšení v zaměstnání apod. Stejně tak se lze vyhecovat k lepším výsledkům, ať už ve sportu, v práci apod.

  1. Nikdy na nic nejste sám. Nejste sama. Věřte, že nikdo vás nezná tak dobře, jako je tomu v případě vašeho partnera.

  1. Díky partnerovi poznáte i další a nové přátele z jeho strany.

  1. Máte parťáka pro trávení volných chvil, jako je například sportování, cestování, kultura, atd.

My dva a čas…

Jestliže se právě nacházíte ve fázi, kdy jste po rozchodu a myslíte si, že se vám pravá láska vyhýbá. Nic nevzdávejte. Nepropadejte zoufalství a beznaději. Jako první krok je užití si speciální masáže a budete odcházet se zcela nepopsatelným pocitem a zajisté i jiným pohledem na svět.