Zima v Beskydech

Pustevny

Jedním slovem nádhera! Zasněžená přírodní krajina vás vskutku uchvátí svou krásou. Nechte se lanovkou vyvézt nahoru. Z lanovky si užijete dokonalý výhled do okolí. V lednu zde najdete i výstavu ledových soch. Umělci pro vás vytvoří mistrovská díla v podobě ledových zvířat, pohádkových bytostí a známých osobností. Všechny ledové sochy budou barevně nasvíceny. To určitě potěší nejedno dětské oko. V okolních stáncích se zahřejete voňavým svařeným vínem a hlad zaženete například místní kyselicou.

hory
 

Tošovice Heipark

Zábavní středisko, které funguje celoročně. V každém ročním období má svá specifika. V zimě se můžete těšit na velmi prakticky vyrobenou sjezdovou dráhu. Zvlášť je oddělena sjezdová dráha pro nejmenší. Samotné místo je zde vyrobeno i pro milovníky bobování a sáňkování, a dokonce vám speciální vlek vytáhne nahoru sáně sám! Pokud se teple oblečete, můžete vyzkoušet i bobovou dráhu, která pobaví všechny věkové kategorie. Specialitou je takzvaný Tubing. Pro děti i dospělé. Necháte se vyvézt nahoru na velkém nafukovacím kruhu, a ten vás pak rychle spustí dolů. Dětem můžete zaplatit i lyžařskou školičku. Hlad zaženete v místní luxusní restauraci, která se nachází přímo v Heiparku. V případě potřeby se zde můžete i ubytovat.
 

rozhledna

Valašské muzeum v přírodě

Tento skansen vás zcela uchvátí! Zavzpomínejte na stará řemesla, tradice a zvyklosti. Můžete si zakoupit i ukázky některých suvenýrů, děti potěší živá domácí zvířátka, která můžete krmit. Doporučujeme se podívat na kalendář přímo na webových stránkách muzea. Nádherné je toto místo v období Vánoc.
 

Aquapark Olešná

Milujete vodní radovánky, a nechcete se jich vzdát ani v zimním období? Vyzkoušejte aquapark na Olešné. Najdete zde obří tobogán, perličkové koupele, whirlpool, vodní chrliče, masážní trysky. Samostatný Saunový svět nabízí Tureckou aroma páru, Římskou solní lázeň a Finskou saunu.

Ski areál Bílá

Zkrátka pro milovníky lyží a snowboardu. Děti zde mají spoustu výhod. Najdete zde 2 pojízdné koberce, které jsou vytvořeny pro ty úplně nejmenší lyžaře. Rotondo kolotoč na sněhu si zamilují všechny děti. Talířový a provazový vlek. Samozřejmě si najdete místečko i pro sáňkování a vyblbnutí ve sněhu. Samozřejmostí je půjčovná lyží, snowboardu, snowbike a jiných potřeb. Lyžařská škola pro dospělé i děti. V blízkém okolí je mnoho možností k ubytování.