Bublinková folie, nejlepší obalení

Zřídili jste si internetový obchůdek, pomalu se začínáte rozjíždět, přicházejí první objednávky, takže zboží balíte a odesíláte. Ale náhle také přijdou první objednávky na vaše křehké zboží, vázičky, skleněné dekorace, jemné bytové ozdoby a vy se zarazíte a začnete horečně přemýšlet, jak je nejlépe vypravit na cestu, ab je váš zákazník obdržel bez poškození. Nechcete ztratit punc solidního prodejce hned v začátku svého podnikání.

fólie

Také nemusíte rovnou podnikat, u každého může nastat situace, kdy se potřebuje třeba jednorázově zbavit většího množství křehkých předmětů. Stalo se to mé kamarádce, která nedávno zdědila kompletně vybavený byt po své staré tetě a protože teta byla vášnivá sběratelka keramických sošek a váziček a všemožných miniatur, bylo třeba její sbírky rozprodat, aby dále těšily další nadšence a sběratele, takže kamarádka nabízela jednotlivé kousky v internetových aukcích a následně je rozesílala po celé republice. Také musela řešit problém s dokonalým balením křehkých předmětů.

bublinka

Nakonec téměř každý z nás balí křehké předměty nejméně jednou za rok. Zvlášť ti, kteří si potrpí na pravé skleněné vánoční ozdoby s tím mají jistě zkušenosti. Staré koule, ptáčci, šišky, prostě každý kousek je unikátní tvorbou českých sklářů a mezi sběrateli velmi ceněný. Pro vás je také drahý, ale má jinou hodnotu, máte ozdoby třeba už od dětství, takže nesou vzpomínky na vaše překrásná posezení pod vánočním stromečkem, kde jste se tehdy třeba tak radovala z nové panenky. Prostě všechny tyhle vánoční poklady je třeba také uložit na rok do nějaké měkké peřinky, aby byly zabezpečené ve sklepě, kdyby náhodou bedna spadla z police na zem. A pro vás všechny je zde ideální řešení, jak bezpečně zabalit všechny křehké předměty a vypravit je na cestu, nebo k odpočinku ve sklepě. Bublinková folie https://www.2pack.cz/folie/bublinkova-folie2 je rozhodně tím pravým řešením. Můžete si vybrat z různých šířek, hlavně neváhejte a objednejte, ať můžete rychle balit a spolehlivě expedovat.