Rybářské kvalitní bivaky

Rybaření je jak pro malé, tak i pro velké a je v podstatě jedno v jakém věku začnete. Pokud nechcete dělat rybaření závodně, tak s ním můžete začít klidně až v důchodu. Ovšem není rybaření jako rybaření. Mnoho lidí totiž chodí rybařit převážně v místě bydliště, kde Vám stačí pouze udice, na záda a můžete vyrazit. Ovšem, pokud jezdíte rybařit na více dní daleko od domova, tak je potřeba mít také kvalitní vybavení. Mezi hlavní vybavení na více dní by neměl chybět bivak na ryby, díky kterému se schováte v nepříznivém počasí a také v případě velké únavy.

bivak na ryby

Bivaky v dnešní době nejsou jen nějaká týpí, které složíte na zahradě pro děti, ale jedná se o velmi kvalitní výrobky, které jsou přímo uzpůsobeny na chytání ryb. Jejich barva je v přírodních odstínech a tak dokonale splynou s přírodou. Také mohou být pro jednoho, či pro více osob a to v různých rozměrech. Po stranách jsou samozřejmě kapsy, kam můžete dát svoje věci a bivak, nemusí, čí může mít podlahu. V tom je velký rozdíl a je potřeba na to přihlížet. Pokud má bivak podlahu, tak se nesmí rozložit na místech, kde je zakázané stavět stany. Oproti tomu, když podlahu nemá, tak ho můžete rozložit i na těchto místech. Navíc, se do bivaku vlezou i lehátka, které Vám udělají pohodlí a nepotřebujete tak žádnou podlahu, protože budete spát na lehátku. Cena za bivaky se pohybují okolo pěti tisíc a víš.

bivak na ryby

Na internetových stránkách mlsport, se však neprodávají pouze bivaky, ale prodává se zde veškeré vybavení na ryby. Koupíte zde například udice, podběráky, navijáky, háčky, křesílka, lehátka, čelovky, obuv na ryby, ale také motor, k Vašemu člunu. NA mnoho zboží je také sleva a je tak dobré toho využít. Navíc, pokud objednáte přes jejich stránky, tak dostanete dopravu zdarma, pokud Vaše objednávka přesáhne 1000 Kč.

Pokud tedy ještě nemáte bivak a věčně spíte na trávě, tak to změňte a dopřejte si trošku pohodlí.