Vyberte si vhodnou manželskou postel do Vaší ložnice ve stylu Provence

Provence styl si v sobě nese francouzský půvab.

Jemnost, decentnost, vůně, pohodlí a klid. Tímto se především vyznačuje tento originální způsob zařízení domácnosti. A je ve společnosti velice oblíbený díky své originalitě, půvabu a pocitu hluboké relaxace v tomto prostředí.

Bílá, fialová a světle modrá barva jsou tím pravým pro navození příjemného prostředí. Tyto barvy se zakonponují do nábytku, dekorací i malých koberců nebo třeba závěsů. Proutěné úložné koše či truhly, sušené levandule v keramické váze a jemná vůně růží a jasmínu z vonných svíček nebo tyčinek. Naprostá pohoda!

Hořící svíčky

V dnešní době se dá sehnat praktický cokoliv, v jakémkoliv stylu. A pokud chcete, aby Vám vše dokonale ladilo, tak je důležité zaměřit se na každý detail.

Pojďme se nyní podívat do Vašich ložnicí.

Bílé závěsy, noční stolky do barvy modrého nádechu s menšími vhodnými dekoracemi, jemný kosmetický stoleček se zaoblenými tvary a proutěným taburetem na sezení, bílá skříň a na zemi menší kulaté koberečky v lehce otrhaném stylu. Provence ložnice jako malovaná. Ale co chybí? No jistě, manželská postel l!

Stolek s dekoracemi

Ale jakou vybrat? Přesně takovou, aby podtrhla tento úchvatný styl! Máme pro Vás skvělý tip. Mrkněte na eshop svetpokladu.cz. Naleznete tam spoustu úžasných kousků nábytků v různých stylech. A hlavně již zmiňovanou manželskou postel Provence. Jedná se o patinovou postel z masivního smrkového dřeva. Je to vysoce kvalitní výrobek a navíc ručně vyrobený a malovaný. Je to replika podle originálu z 19. století. Lze objednat v různých rozměrech a různých povrchových úpravách. Nutno podotknout, že se jedná o český výrobek! Do Vaší ložnice skvěle zapadne. Tak co, zaujala Vás tato nabídka? Inspirujte se širokým výběrem, který na svých webových stránkách nabízí. Jistě neodoláte dalším skvělým kouskům. Jsou opravdu povedené a stylové!