Malí slavní

Každý z nás je jiný. Jsme tak rozdílní, že je až s podivem, jak může být každý obyvatel na této zemi, zcela jedinečným. Rozdíly nacházíme v typech postavy, barvě vlasů, očí, velikosti očí a dalších identifikátorech, které jsou jedinečné jen pro naši osobu, jako je třeba znaménko nebo piha. Jednou z prvních věcí, které zpozorujeme je výška člověka. V minulosti jsme se setkávali se značně nižšími lidmi, kdy byl dvoumetrový člověk obrem, za kterým se všichni otáčeli. Dnes tuto výšku pokládáme za zcela normální a ve světě modelingu se ani s výškou pod 170 centimetrů nesetkáme. Patřili jste ale ve školních létech k nejnižším ve třídě, a to vám koneckonců zůstalo až dodnes? Rozhodně se nemusíte za nic stydět, zoufat ani mít kvůli svému malému vzrůstu komplexy. Jak se říká: co je malé, to je milé. Které slavné ženy také dosahují této milé výšky a rozhodně se za ni nestydí? Toto jsou slavné malé ženy mylifestyle.cz.

Žena s podpatky

Mezi jednu z nejslavnějším malých hollywoodských hereček patří rozhodně Reese Witherspoon, která se proslavila hlavně rolí křehké blondýnky v komedii Pravá blondýnka anebo rolí ve filmu Divočina. Za svou výšku, která dosahuje pouhých 156 centimetrů se rozhodně nestydí a je jednou z nejobsazovanějších hereček dnešní doby, a to i přes to, že ji v některých scénách museli dávat bednu pod nohy, aby byla vedle svých hereckých partnerů vůbec vidět.

Vysoké podpatky

Další malou slavnou celebritou, o které možná ani nevíte, že dosahuje výšky ještě o centimetr nižší než Reese Witherspoon, tedy 155 centimetrů, je Lady Gaga. O jejím malém vzrůstu se moc často nemluví, protože jej maskuje až neuvěřitelně vysokými podpatky a také od ní odvádí svými extravagantními modely, které ve většině případů opravdu vyrážejí dech.

Další v řadě je hlavně zpěvačka oblíbená hlavně mezi mladými dívkami, která se často stylizuje spíše do role panenky s dlouhými hnědými vlasy až po pas. Už víte, o koho se jedná? Ano, řeč je o Arianě Grande, která si na svém malém vzrůstu, jež se pohybuje okolo 153 centimetrů, vybudovala celou vizáž.

Abychom nezůstali jen u žen, může zmínit herce, který bývá obsazován hlavně do akčních rolí a proslavil se filmovou sérií s názvem Kurýr, tedy Jasona Stathama. Tento původem anglický herec je sice o kapičku vyšší než výše uváděné ženy, ovšem mezi svými slavnými vrstevníky zrovna nevyčuhuje. Spíše naopak. Herec se pyšní výškou 175 centimetrů, což ovšem dohání skvělými hereckými výkony.

Nezapomínejte ani na to, že malá výška má spoustu výhod. Například můžete naprosto jednoduše nakupovat v dětském oddělení, kde jsou ceny podstatně nižší. V autobuse si lehce natáhnete nohy, a ještě vám zbyde místo na položení tašky.