Jak si balit oblečení na cesty

Na cesty je třeba být dostatečně připravený, vědět co a jak a nejlépe mít vše naplánované. Čím více naplánovaného na cestu máte, tím více volného času vám poté zbyde, protože vše budete mít časově rozvrhnuto. Naopak v jiném případě se může stát, že nebudete mít dostatek času na památky, jelikož budete chodit od neznámého místa k neznámému místu. Stejně tak si můžete naplánovat každý svůj outift a nemít později problémy s balením, výběrem a místem.
 Jednoduché šaty
Outfit na každý den
Jednoduchý způsob, jak si zabalit a přesně vědět, co budete mít na sobě, je vybrat si outfity předem. Tak nebudete muset každý den půl hodiny přemýšlet, co s čím spojíte a budete přesně vědět, co k čemu patří. Můžete využít jedny kraťasy na více looků, nebojte se trošku experimentovat a kombinovat, abyste netahali příliš věcí.
 kufr s oblečením
Neberte víc než je třeba
Tím, že máte vymyšlené všechny výsledné kombinace, se nemusíte stresovat tím, že si toho budete brát moc. Ke kraťasům můžete dát i kalhoty, které využijete místo nich, ale nejprve zkontrolujte předpověď a dle té se řiďte. Čeho si však můžete vzít více, je spodní prádlo. To je skladné a vždy se hodí, pokud se stane něco nečekaného.
 
Šaty a overaly vedou
Nejjednodušším a kolikrát i nejpohodlnějším způsobem, jak se připravit, je vzít si rovnou šaty a overaly, protože k nim nepotřebujete hledat žádnou speciální spodní či vrchní část, jsou ladné, hezké a například k moři se hodí skvěle. K tomu stačí jen něco na přikrytí ramen nebo nějaká bunda a outfit je hotový. K šatům a overalům se hodí i stejný typ obuvi, ať už půjde o žabky, tenisky, nebo něco podobného. Nezapomeňte ale popřemýšlet, které boty budou pohodlné i na delší chození při objevování památek. K tomu přidejte neutrální tašku na klíče, telefon a peněženku, která se bude hodit k více barvám, a máte hotovo. Letos je velmi oblíbený slaměný typ kabelky, nebo využijte černou klasiku.