Centrum pro seniory trpící Alzheimerem

Pokud už vzhledem k nedostatku volného času a pracovním povinnostem nezvládáte péči o vaše rodiče nebo prarodiče, kteří trpí Alzheimerovým nebo jiným podobným degenerativním onemocněním či demencí, pak je tu pro takové případy alzheimer centrum praha, které je financováno městskou částí Prahy 8. Toto centrum zajistí seniorům při jejich pobytu maximální možnou zdravotní i sociální péči pro osoby trpící takovým onemocněním.
alzheimerova choroba.jpg
V domově seniorů, které je vybaveno vším potřebným a kvalitním zkušeným personálem, je dokonale postaráno ze zdravotního, psychologického i sociálního hlediska o seniory, kteří trpí Alzheimerem nebo jinými typy demencí. Je jim poskytována preventivní i akutní lékařská péče ve všech ohledech. Samozřejmostí je příjemné zázemí a moderní prostředí v klidné zástavbě.

Seniorům, kteří zde bydlí, zde jsou k dispozici jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje, které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením. V seniorském centru je také společenská místnost určené k setkávání a různým terapeutickým aktivitám, nechybí ani jídelna ke společnému stravování obyvatel domu. Zajišťováno je zde pravidelné stravování v podobě kvalitních a nutričně vyvážených jídel.
starý člověk.jpg
V tomto centru seniorů se lidé cítí jako doma, v přátelském a moderním prostředí, což je jedním z nejdůležitější aspektů pro jejich spokojenost a pohodlí.

Svěřte seniora trpící některou z demencí do rukou fundovaných specialistů v příjemném rodinném prostředí, kde se budou cítit dobře a pohodlně. Bude jim zde zajištěna kvalitní profesionální péče ve všech ohledech. Samozřejmostí jsou také návštěvy rodinných příslušníků, které působí velice pozitivně na psychiku i zdravotní stav nemocného člověka.
Zajistěte vašim rodinným příslušníkům, který trpí demencí důstojné stáří a potřebnou péči ve specializovaném domově, ve kterém budou mít vše potřebné.