Americká hypotéka se vyplatí

Americká hypotéka v kalkulačce sedá vypočítat, ale není to tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Takové počítání je spíše už pro ty zkušenější, ale opravdu doporučuji si vše spočítat na místě v bance, kde máte po ruce více specialistů a odborníků, kteří vám v případě nouze moc rádi poradí. Není od věci si taky najmout nějakého finančního poradce, který vám pomůže s celou hypotékou a taky vám doporučí tu nejlepší. Já jsem kdysi taky pracovala jako finanční poradce a musím říct, že je to opravdu zajímavá a krásná práce. Mě totiž baví pracovat s lidmi a ráda si s nimi povídám, takže práce v bance pro mě je ta nejlepší, co jsem si mohla vybrat.

O vlastním bydlení touží asi každý.

Ale taky musím zmínit, že tu práci jsem neměla zadarmo. Prošla jsem pěti školeními a taky jsem musela porazit dvacet pět kandidátů, kteří chtěli stejnou pozici jako já. Byla jsem ráda, že jsem místo dostala právě já. Seznámila jsem se díky práci s tolika lidmi, že s některými jsem v kontaktu doteď. Našla jsem si mezi nimi i několik skvělých kamarádů, a dokonce i partnera. S partnerem jsme se potkali, když u mě na přepážce žádal úvěr. Měl naštěstí všechny dokumenty v pořádku, tak úvěr získal. A moc mě potěšilo, když mě pak druhý den pozval na večeři. To jsem vůbec nemohla odmítnout. Takové gesto jsem už dlouho nezažila, a tak jsem to brala jako dobré znamení, navíc jsem nikde už dlouho nebyla, a tak nějaké povyražení by se mi hodilo.

Hypotéku si můžete i vypočítat.

Naše večeře byla opravdu fajn. A to bych nebyla já, abych nesvedla hovor na práci. A víte, co jsem se dozvěděla? Můj společník byl taky bankovní poradce, ale v jiném městě. To se mi ani předtím nepochlubil. A já si ale říkala, že financím docela dost rozumí, když u mě žádal o úvěr. Tady je alespoň vidět, že i v práci si člověk může najít svůj vhodný protějšek. My jsme spolu již dva roky a stále nám to klape jako na začátku. A já se taky od svého partnera i dost naučím. Financím moc dobře rozumí, a dokonce byl minulý měsíc povýšen. Musím říct, že jsem na něj moc pyšná. A pokud vás svět hypoték zajímá více, podívejte se sem na náš web.