Zbavte se jednou provždy vysokého nájmu

Panelákové sídliště obývají většinou lidé, kteří zde bydlí formou nájemného bydlení. Ať už se jedná o státní nebo družstevní byt, v obou případech je zde bydlení často velmi složité. Město, ale i družstvo, často neví, co by si na své nájemníky ještě vymyslelo. Jako by nestačil už tak vysoký nájem, který vesměs neodpovídá kultuře bydlení. Pokud i vy patříte mezi takové nájemníky, určitě mi dáte za pravdu, že časté dohadování s pronajímateli vás už vyčerpává a https://www.stream.cz/porady/adost rádi byste si pořídili vlastní bydlení, kde by na vás nikdo nevytahoval další zvýšení nájmu nebo opravy, které musíte hradit ze své kapsy.

kalkulačka, eura, malý domeček

Domov, který bude jen váš

Lidé si často půjčují peníze na věci, bez kterých by se obešli. Láká je například výhodná koupě automobilu nebo levné dovolené. Takové vyhazování peněz je pro většinu lidí často začátkem konce. Nevýhodné úvěry jim začínají přerůstat přes hlavu a splátky neberou konce. Takto zadlužení lidé si začnou půjčovat nevýhodné půjčky a dostávají se do nepříjemných finančních situací. Půjčit se ale dá mnohem výhodněji, bez zbytečně vysokých splátek a dalšího zadlužování. Skvělým příkladem je hypotéka na pořízení vlastního bydlení, která nikoho nepřivede do dluhové pasti, protože její splátky jsou velmi nízké a může si je dovolit téměř každý.

klíče v zámku, dveře

Začněte konečně bydlet ve vlastním

Když už nemáte svůj rodinný dům, určitě toužíte alespoň po vlastním bydlení v paneláku nebo činžovním domě. Toto přání si můžete velmi jednoduše splnit. Požádejte a uvidíte, že hypotéka na družstevní byt je to, co právě potřebujete. Nemusíte dokládat žádný příjem, postačí jen zástava nemovitosti a můžete začít bydlet ve vlastním. Není nic jednoduššího než podat žádost a potřebné finanční prostředky budete mít za velmi příznivých podmínek na vašem účtu. Na nic už nečekejte a raději jednejte.