Kemp s kočkou

Pokud tedy plánují kempovat se svou kočkou, měli by kontaktovat místo a zeptat se, zda jsou kočky povoleny. V případě, že nebudou vítáni, budou muset kempovat na místě daleko od turistických parků. Není třeba se obávat, protože následující tipy platí pro oba typy kempování. Možná, že nejnáročnější věcí, kterou musíte udělat, když vezmete kočku na kempování, je hledání místa k táboření. Vezměte si s sebou lékárničku určenou pro kočky. O kočkách je známo, že jsou tvrdé a pravděpodobně by nevyžadovaly operaci, pokud by se někdy zranily. Přesto se stále doporučuje mít s sebou základní lékárničku určenou pro kočičí mazlíčky.

m

Je to jen jednoduchá sada, která obsahuje alkohol na čištění ran a obvaz na jejich zabalení. Také je dobré si přinést závlahové řešení. Nic víc není potřeba a majitelé koček by se neměli při kempování se svým mazlíčkem vydávat za veterináře. Potřebují jen obvázat a přivést svou kočku co nejdříve k veterináři. To je nejlepší věc, kterou můžete udělat, pokud se někdy jedná o více než malý řez.

Přineste si kočičí stan/ohrádku.
Existují různé způsoby, jak zajistit kočku během kempování, například přinést uzavřenou pohyblivou ohrádku nebo stan.

Kočku lze umístit do přepravky, aby mohla cestovat do kempu a přemisťovat se z jednoho místa na druhé. Ponechat je v malém stísněném prostoru po celou dobu kempování je poněkud nepromyšlené a dokonce kruté.

Kočky mají ve zvyku natahovat nohy, takže potřebují více prostoru, aby mohly být samy sebou, úžasnými kočičími přáteli, které milujeme. Z tohoto důvodu by měli mít vlastní stan nebo přenosnou ohrádku.

Když se rozhodnou koupit stan pro kočky, jako většina lidí, nebo by si raději pořídili přenosnou ohrádku, musí být zcela uzavřený, aby zabránil jejich milované kočce v útěku. Přesto se musí ujistit, že jejich kočka bude vidět okolní prostředí, takže by bylo hezké mít spoustu pletiva.

Vzhledem k tomu, že kočky milují škrábání, je nejlepší koupit odolnou podložku na škrábání, protože to nemusí trvat dlouho.

Stan/ohrádka pro kočky může mimo jiné obsahovat polštáře, hračky, klubko nití, jídlo, vodu, pamlsky, podložku na škrábání a odpadkový koš.

m

Zahrnutí některých z nich umožní kočce cítit se v omezeném prostoru pohodlněji.

Udělejte pro kočku opatření ke spánku.

Sestavit uspořádání spánku pro kočku není tak těžké a existují 3 alternativy.

– Nechte je spát ve vlastním stanu nebo ohrádce.
– Umístěte je do přepravky pro kočky.
– Nechte je spát ve stanu s vámi.

Každá volba má své vlastní klady a zápory, ale to bude skutečně muset záviset na temperamentu kočky a na tom, v čem se váš mazlíček bude cítit nejpohodlněji.